کاتالوگ پروژه گرین‌لند

Search
Close this search box.

پروژه گرین لند 22 ارتش

پروژه گرین لند 22 ارتش بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک شرکت مادر تخصصی (هلدینگ مسکن) در زمینه ساخت شهرک‌های مسکونی و مجتمع‌‌های

Read More »

چگونه در شهرک مسکونی گرین‌لند صاحب یک واحد آپارتمان شویم؟

واحدهای مسکونی پروژه گرین‌لند در متراژهای 75 ، 100، 120و 150 متری طراحی و اجرا می گردند. شما می توانید یک واحد مسکونی یا در قالب سهام از 10 متر تا 350 مترمربع در پروژه شهرک مسکونی گرین‌لند سرمایه گذاری کنید. مراحل سرمایه گذاری در این پروژه را می توانید در ادامه مطالعه نموده و همچنین به مثالی از نحوه فروش آن توجه فرمایید.

مزایای زندگی در گرین‌لند

شهرک مسکونی گرین‌لند چیتگر با داشتن برج‌های مدرن و رفاهی، یک انتخاب عالی برای سرمایه‌گذاری و زندگی است. این برج‌ها دارای امکانات ارائه خدمات بهره مندی از پارکینگ، آسانسور، سالن اجتماعات و سایر امکانات رفاهی می‌باشند. همچنین، موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان به مراکز خرید و تفریحی، زندگی را در این منطقه دلپذیر و راحت می‌کند.

شهرک مسکونی گرین‌لند 22
 • icons8-1-100
  در مرحله نخست شما می‌بایست هزینه زمین ومجوزهای پروژه را پرداخت کنید. این میزان با توجه به توافق انجام شده می بایست در یک بازه زمانی کوتاه مدت (حداکثر 6 ماه ) به صورت اقساط توافق شده فی مابین پرداخت گردد.
road-vector
 • icons8-2-100
  در مرحله دوم هزینه‌های ساخت پروژه متناسب با درصد پیشرفت پروژه در هر سال برآورد شده و در ابتدای سال اعلام می‌گردد. این میزان نیز طی اقساط در سال متناظر دریافت می‌گردد.
 • توجه داشته باشید بر اساس توافق انجام شده، شما به‌عنوان شریک تجاری پروژه گرین‌لند محسوب می‌شوید و به همین دلیل، سود ساخت پروژه و تورم‌های قیمت منطقه 22 (به‌عنوان منطقه رو به رشد در شهر تهران) عاید شما خواهد شد.

مثالی از واحد های شهرک مسکونی گرین‌لند:

فرض کنید شما یک واحد 100 متری در این شهرک مسکونی را انتخاب کرده‌اید:

شهرک مسکونی گرین‌لند
شهرک مسکونی گرین‌لند
شهرک مسکونی گرین‌لند
شهرک مسکونی گرین‌لند
شهرک مسکونی گرین‌لند

لازم به توضیح است هزینه ساخت هر سال در ابتدای سال، به‌صورت فوق برآورد و اعلام می‌گردد و سرمایه‌گذار به‌صورت اقساطی هزینه مذکور را به پروژه پرداخت می‌کند.

 • نکته : تورم سالیانه هزینه ساخت بر اساس نظر کارشناس رسمی دادگستری برآورد و اعلام می‌گردد.
 • نکته: قیمت آپارتمان‌های مسکونی منطقه 22 از سال 96 تاکنون سالانه 65% رشد قیمتی داشته است. بنابراین پرواضح می‌توان گفت تورم سالیانه هزینه ساخت در مقایسه با افزایش قیمت سالیانه آپارتمان شما ناچیز خواهد بود و شما برنده واقعی این سرمایه‌گذاری هستید.

نکات مهم برای خرید آپارتمان

برای خرید آپارتمان باید نکات مهمی را در نظر گرفت تا از انجام معاملات مشکل‌زا جلوگیری کنید و به خرید آپارتمان مطمئنی دست یابید.

ویژگی‌های معامله

 • معامله باید معین باشد و ویژگی‌های آپارتمان باید به صورت واضح و مشخص در قرارداد ذکر شود تا هیچ تردیدی در مورد آن‌ها وجود نداشته باشد.

بررسی شرایط فنی و معماری

 • قبل از امضای قرارداد، باید به دقت شرایط و موارد فنی و معماری آپارتمان را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه این اطلاعات در قرارداد تصریح شده‌اند.

اعتبار و قانونی بودن قرارداد

 • حتما باید از اعتبار و قانونی بودن قرارداد اطمینان حاصل کنید تا از انجام معامله به شکل صحیح اطمینان حاصل شود.

جهت آشنایی بیشتر با پروژه می توانید مقاله ها مربوط به امکانات رفاهی شهرک مسکونی هوشمند گرین‌لند و  درباره پروژه گرین‌ لند 22 ارتش را مطالعه بفرمایید.

با توجه به امکانات و فرصت‌های منحصر به فردی که منطقه ۲۲ ارائه می‌دهد، تصمیم به خرید آپارتمان در این شهرک یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری است. با در نظر گرفتن نکات مهم برای خرید آپارتمان با بودجه معین و بررسی دقیق پروژه‌های مسکونی برتر منطقه ۲۲، می‌توانید زندگی راحت و لوکسی را در این منطقه تجربه کنید. امکانات ویژه موجود در پروژه‌های مسکونی، همچنین امکانات خرید آپارتمان در تهران، این انتخاب را به یکی از محبوب ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است.

سرمایه‌گذاری در این منطقه نه تنها به توسعه اقتصادی کشور کمک می‌کند بلکه باعث افزایش درآمد ملی و کاهش وابستگی به سایر کشورها می‌شود. بهترین تصمیم را با خرید آپارتمان در گرین‌لند بگیرید و از زندگی بهتر و راحت‌تری در این شهرک لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *