سیستم پایدار

پروژه‌ای که تنها 25 درصد از فضای زمین آن را برج‌های ساختمانی اشغال می‌کند و الباقی به فضای سبز و مفرح اختصاص می‌یابد، یک دامنه وسیع در اختیار تیم طراحی قرار داده تا بهترین هارمونی ممکن از طبیعت و زندگی مدرن را ساخته و پرداخته کنند.

طراحی منحصربه‌فرد

قرارگیری پروژه در منطقه 1 تهران و ساختار منحصربه‌فرد آن، طراحان و سازندگان پروژه را بر آن داشته تا یکی از بهترین فرم‌های اجرایی با ترکیبی از طبیعت و مدرنیته را به منصه ظهور ساکنین بگذارند.

سبز و لوکس | برج‌باغ اقدسیه

یکی از رویکردهای نوین در صنعت ساختمان به خصوص در کلان‌شهرهای جهان، احداث برج‌باغ‌ها است. تمرکز این رویکرد بر تجربه یک زندگی سالم به‌دور از آلودگی و شلوغی شهر است.

برج باغ‌ها در واقع ساختمان‌ها و آپارتمان‌هایی هستند که در محوطه باغ‌ها با تمرکز بر حفظ حداکثری فضای سبز طراحی و اجرا می‌شوند. بنابراین در برج‌باغ عمده مساحت پروژه به فضای سبز اختصاص داده می‌شود و سرانه سبز (به‌ازای هر نفر) در چنین پروژه‌هایی بسیار بیشتر از سایر پروژه‌های مسکونی در کلان‌شهرها است.

رویکردهای سبز و زیست‌محیطی در طراحی تمامی بخش‌های برج‌باغ‌ها از ویژگی‌های اصلی آن‌ها است. این موارد شامل مشاعات، طبقات همکف و حتی بالکن‌های برج‌باغ خواهد بود.

برج‌باغ اقدسیه در منطقه 1 تهران و محله دارآباد

این پروژه در یکی از محله‌های رو‌به‌رشد منطقه یک شهر تهران در زمینی به مساحت 1.6 هکتار واقع شده است. پروژه برج‌باغ اقدسیه شامل 3 برج با مساحتی بیش از 100.000 مترمربع خواهد بود.

از میزان مساحت کل زمین که در حدود 16،000 متر مربع است، 25% برای ساخت و ساز و الباقی صرف محوطه‌سازی پروژه می گردد. این همان وجه تمایز پروژه برج‌باغ اقدسیه است؛ زیرا سرانه سبز خانوارها در پروژه برج‌باغ اقدسیه بیش از تمامی پروژه‌های مشابه در منطقه و حتی در شهر تهران خواهد بود.

3 برج بلند در منطقه 1 تهران با آب‌وهوایی دل‌پذیر که فضای سبز درنظرگرفته شده برای آن 3 برابر سطح اشغال ساخت‌وساز است.

سرمایه‌گذاری در پروژه برج، یک سرمایه‌گذاری امن و مطمئن خواهد بود جایی که اعتبار بنیاد تعاون ارتش با وجاهت مالی بازار تهران پیوند می‌خورد.